Poznaj opinie rodziców

Moja Ania uwielbia Bebecik

"Używam Bebecik od pierwszego dnia życia Ani. Bebecik ma bardzo dobrą jakość, materiały są miłe w dotyku, a przy tym mają piękne wzory. Polecam każdemu kto szuka czegoś więcej niż tradycyjny becik."

Bebecik opinie
Agnieszka
Dostosowany do potrzeb Maluszka

"Bebecik jest bardzo wygodny. Kupiłam go dla mojego Maluszka, bo jako jedyny becik na rynku ma dwa sposoby otulania, w zależności od tego jak ciepło jest na zewnątrz. Zamiast tradycyjnego rożka i otulacza, mam jeden Bebecik. "

bebecik opinie
Magdalena
Maluszek pokocha bebecik bez obaw, że zaraz z niego wyrośnie

"Zdecydowałam się na Bebecik, gdyż jako jedyny becik na rynku przeznaczony jest dla dzieci od 1. dnia życia aż do 4 miesiąca. Mam już dwójkę starszych dzieci i jako doświadczona mama wiem, że dzieci przyzwyczajają się do tego w czym śpią, dlatego dla mojego trzeciego maleństwa wolałam kupić coś co będzie służyło nam dłużej."

bebecik opinie
Dorota
Prywatny bebecik dla naszego Szkraba

"Becik to pierwsza rzecz, w jaką otulamy nasze maleństwo, dlatego szukaliśmy czegoś naprawdę wyjątkowego. Bebecik urzekł nas swoją oryginalnością zarówno formy, jak i wzorów, ale przede wszystkim mieliśmy możliwość wyhaftowania imienia dzidziusia. Teraz Adaś jest już większym chłopcem, ale Bebecik został wspaniałą pamiątką z pierwszego okresu jego życia."

Bebecik opinie
Adam
Udany prezent

"Bebecik dostaliśmy w prezencie od dziadków naszego Miłoszka. Był pięknie zapakowany, w środku opakowania znaleźliśmy nawet karteczkę z życzeniami. Zaczęliśmy go używać już w szpitalu i od razu przypadł nam do gustu."

bebecik opinie
Filip

Dziękujemy za zaufanie

Bebecik. Śpij dobrze.